" /> Hoop mánia na Slovensku - Novinky zo sveta pomôcek
Kúpiť fitness pomôcky – e-shop

Sprievodca výberom
fitness pomôcek


Fitness pomôcky  >  Hoop mánia na Slovensku

Hoop mánia na Slovensku

Pamätáte si na detské točenie s obručou? Báječné, zábavné, pas tvarujúce? Zase je tu, hovorí sa mu "hooping", a tentoraz si ho môžu užiť všetky generácie. Obruč ako fitness pomôcka sa totiž dočkala mnohých vylepšení.

Hoopingová obruč má väčší priemer aj hmotnosť ako klasická plastová, a vďaka tomu je lepšie ovládateľná. Honosí sa tiež masážnymi účinkami, ktoré u niektorých druhov dopĺňajú komfortné penová kolieska alebo magnetmi podporujúce okysličenie krvi a imunitu.

Obruč posilňuje, spevňuje a formuje celé telo, hlavne jeho stredovú časť, takže sa krásne prejaví na držanie postavy. Nezaťažuje kĺby, čím sa hodí skoro pre každého, začiatočníkov aj obézny. Pravidelným cvičením zbavuje telo tuku na bruchu, zadku, bokoch a nohách, teda problémových partiách. Obručou možno tiež proskakovat ako cez švihadlo. Je to výborná fitness potreba do každého bytu, v ktorom sa dá nájsť kúsok miesta pre jej roztočení okolo bokov. Tak do toho, hula hop hoop!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 16. 3. 2014


Odporúčame fitness pomôcky


Ďalšie novinky

Fitness obchod na internete

Jednu z rozsiahlych kategórií ponuky spoločnosi inSPORTline tvorí fitness pomôcky pre posilňovanie, preťahovanie, balančné cvičenia, aerobik a gymnastiku.

22. 5. 2014

Fitness legíny

Športovci si v posledných rokoch obľúbili kompresné oblečenie, ktoré má veľa pozitívnych účinkov na organizmus. V internetovom obchode zoženiete dokonca fitness legíny, používané ženami rôzneho veku proti celulitíde.

17. 5. 2014

Poznáte Flowin?

Flowin je moderný tréningový program, pôvodne určený švédskym desetibojařům, ktorý dokáže nahradiť všetky fitness aktivity. Zakladá sa na plynulých pohyboch bez doskokov a zaťaženia kĺbov. Jeho cvičebným nástrojom je rolovateľná doska s príslušenstvom, dodávaná s inštruktážnym DVD v cestovnom obale.

22. 4. 2014

všetky novinky