Kúpiť fitness pomôcky – e-shop

Sprievodca výberom
fitness pomôcek


Fitness pomôcky  >  Fitness obchod na internete

Fitness obchod na internete

Jednu z rozsiahlych kategórií ponuky spoločnosi inSPORTline tvorí fitness pomôcky pre posilňovanie, preťahovanie, balančné cvičenia, aerobik a gymnastiku.

Vyberať tu môžete záťažové vesty a náramky, posilňovače, expandéry, švihadlá, medicimbaly… Veľkým hitom pre zábavu, kondíciu aj schudnutie sú Weight Hoop obruče a rotana, na ktorú sa stačí postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Medzi zákazníkmi najobľúbenejší je rotačný disk inSPORTline Magnetic k zoštíhleniu bokov a šikmých brušných svalov, opatrený magnetickými bodmi pre ešte účinnejšie cvičenie.

Dobrý tovar za dobré ceny

Svoje pevné miesto medzi pomôckami na pretiahnutie a posilnenie hlavne brucha si stále drží drevené rebriny – ribstole. Ponuku kategórie dopĺňajú pomôcky pre posilňovanie vlastnou hmotnosťou, aerobik, atletiku aj ďalšie športy, alebo odolné fitness rukavice pre mužov aj ženy. 

Príjemné je, že väčšina týchto jednoduchých, ale pritom účinných fitness pomôcok pre zdravie je u inSPORTline za ceny, ktoré váš rozpočet nezaťaží.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Odporúčame fitness pomôcky


Ďalšie novinky

Fitness obchod na internete

Jednu z rozsiahlych kategórií ponuky spoločnosi inSPORTline tvorí fitness pomôcky pre posilňovanie, preťahovanie, balančné cvičenia, aerobik a gymnastiku.

22. 5. 2014

Fitness legíny

Športovci si v posledných rokoch obľúbili kompresné oblečenie, ktoré má veľa pozitívnych účinkov na organizmus. V internetovom obchode zoženiete dokonca fitness legíny, používané ženami rôzneho veku proti celulitíde.

17. 5. 2014

Poznáte Flowin?

Flowin je moderný tréningový program, pôvodne určený švédskym desetibojařům, ktorý dokáže nahradiť všetky fitness aktivity. Zakladá sa na plynulých pohyboch bez doskokov a zaťaženia kĺbov. Jeho cvičebným nástrojom je rolovateľná doska s príslušenstvom, dodávaná s inštruktážnym DVD v cestovnom obale.

22. 4. 2014

všetky novinky