Kúpiť fitness pomôcky – e-shop

Sprievodca výberom
fitness pomôcek


Fitness pomôcky  >  Fitness legíny

Fitness legíny

Športovci si v posledných rokoch obľúbili kompresné oblečenie, ktoré má veľa pozitívnych účinkov na organizmus. V internetovom obchode zoženiete dokonca fitness legíny, používané ženami rôzneho veku proti celulitíde.

Tieto kompresné legíny podporujú fyziologický odtok lymfy, ktorá odvádza z tela nečistoty. Ak ich nosenie sprevádza pravidelný pohyb, pitný režim a zdravá strava, možno skutočne prejavy celulitídy eliminovať alebo maximálne zredukovať. Nosenie fitness legín je tiež výbornou prevenciou tejto poruchy štruktúry kože, ktorá postihuje najmä boky, stehná a zadok.

Zoštíhľujúce nohavice – váš pomocník proti celulitíde

Fitnes legíny inSPORTline Revolution Slim sú vo svojom funkčnom materiálu obohatené ešte o prírodné aktívne zložky, napríklad kofeín alebo retinol, ktoré vydržia viac ako 100 praní. Hodia sa pre všetky športové aktivity a je vyskúšané, že za šesť týždňov zlepší krvný obeh, vzhľad pokožky a zmenší obvod stehien i bokov až o dva a pol centimetra.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 17. 5. 2014


Odporúčame fitness pomôcky


Ďalšie novinky

K cvičeniu patrí aj správna životospráva

Ak chcete, aby vaša snaha o posilnenie tela, alebo chudnutie mala efekt, je potrebné správne jesť. Máme pre vás niekoľko tipov na účinný fitness jedálniček.

30. 5. 2016

všetky novinky