Kúpiť fitness pomôcky – e-shop

Sprievodca výberom
fitness pomôcek


Fitness pomôcky  >  Čo kúpiť do domáceho fitness?

Čo kúpiť do domáceho fitness?

Aké fitness potreby a pomôcky si kúpiť domov? Záleží na Vašich potrebách a možnostiach!

Ideálne je mať miesto pre relaxáciu, pre cvičenie. Do domácej posilňovne sa potom zmestia rôzne trenažéry - bežecké trenažéry, rotopédy, cyklotrenažéry, prípadne veslovacie trenažéry. Obľúbené sú tiež elipticaly.

Mám málo miesta na domáce fitness

Aj pri nedostatku miesta sa dá celkom dobre zariadiť. Väčšina fitness potrieb je totiž skladná a vojde sa pod posteľ alebo do skrine.

Vybavenie si kúpte podľa Vašich cieľov (určite si nejaké dajte), môže ísť o schudnutie, nabratie svalovej hmoty alebo napríklad zlepšenie kondície.

  • fitness alebo gymnastické podložky
  • posilňovacou pomôckou je napr. Super Slider, ktorý slúži na posilnenie celého tela
  • gymnastické lopty
  • balančná podložka
  • posilňovač zápästia

A veľa ďalších drobných posilňovacích pomôcok a potrieb

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 1. 11. 2012


Odporúčame fitness pomôcky


Ďalšie novinky

Fitness obchod na internete

Jednu z rozsiahlych kategórií ponuky spoločnosi inSPORTline tvorí fitness pomôcky pre posilňovanie, preťahovanie, balančné cvičenia, aerobik a gymnastiku.

22. 5. 2014

Fitness legíny

Športovci si v posledných rokoch obľúbili kompresné oblečenie, ktoré má veľa pozitívnych účinkov na organizmus. V internetovom obchode zoženiete dokonca fitness legíny, používané ženami rôzneho veku proti celulitíde.

17. 5. 2014

Poznáte Flowin?

Flowin je moderný tréningový program, pôvodne určený švédskym desetibojařům, ktorý dokáže nahradiť všetky fitness aktivity. Zakladá sa na plynulých pohyboch bez doskokov a zaťaženia kĺbov. Jeho cvičebným nástrojom je rolovateľná doska s príslušenstvom, dodávaná s inštruktážnym DVD v cestovnom obale.

22. 4. 2014

všetky novinky